پرده پروجکشن کریستالی

پرده پروجکشن کریستالی

پرده پروجکشن کریستالی نوعی پرده پروجکشن می باشد که از نظر کیفیت و کنتراست تصویر نسبت به پرده پروجکشن های معولی بسیار متفاوت می باشد.

پرده های پروجکشن کریستالی به دلیل کنتراست بالایی که دارند تمامی رنگ های موجود در تصویر را با کیفیت فوق العاده به نمایش میگذارند.

پرده نمایش چیست؟

پرده نمایش یکی از ملزومات جانبی تجهیزاتی نظیر ویدئوپروژکتور، ویژوالایزر، اسلاید و اورهد است که برای پخش تصاویر مورد استفاده قرار می گیرند .

مواد به کار رفته در ساخت آن ها از رفلکس و بازتاب نور جلوگیری می نماید و از وسایل پر کاربرد جهت نمایش تصاویر در مراکز آموزشی علی الخصوص دانشگاه ها و مدارس می باشد.

ولی این نوع پرده ها دارای محدودیت کاربردی می باشند، با توجه به اینکه از بازتاب و انعکاس نور جلوگیری می کند ونور را جذب می نمایند

ولی در زمان استفاده از آنها باید محیط تاریک و بدون نور باشد تا بتوان یک تصویر کاملا بی کیفیت را به نمایش گذاشت .

برای حل این مشکل شرکت کوشش کار نوین نوعی پرده پروجکشن رائه نموده است که می توان از آن به عنوان پروجکش استفاده نمود .

این محصول با رنگ پایه ی طوسی تا سیاه کنتراست تصویر را در حد LCD بالامی برد و به شما تصویری زنده با نمایش تمامی رنگ های تصویر ارائه مینماید .

مهمترین دلیل تفاوت فاحش بین پرده پروجکشن معمولی و پرده پروجکشن کریستالی کیفیت تصویر می باشد .

جنس پرده پروجکشن معمولی هر چقدر سفید باشد و مواد به کار رفته در آن موجب کاهش رفلکس نور شود با این حال اگر نور محیط گرفته نشود

نمی توان از آن استفاده نمود و در محیط کاملا تاریک قابل استفاده می باشد در صورتی که این نوع پرده ها بدون نیاز به خاموشی محیط دارای تصویر با کیفیت می باشد.

مشخصات پرده پروجکشن کریستالی :

– کیفیت پخش تصویر بالا

– سازه سبک و پرتابل

– امکان کاربری در محیط هایی با آلودگی نوری بالا

– کیفیت و کنتراست بالا نسبت به پرده پروجکشن های معمولی

– ابعاد ۸۴ – ۱۰۰ – ۱۱۰ اینچ

– کیفیت بالای تصویر حتی رنگ سیاه در ۴۰۰ لوکس روشنایی محیطی

پرده پروجکشن کریستالی