آبنمای نوشتاری

آبنمای نوشتاری از زیباترین و جدیدترین انواع آبنما می‏باشد

آبنمای نوشتاری قادر است اشکال متنوع هندسی و متون مختلف را با ریزش آب در هوا ایجاد نماید . این آبنما دارای نرم‏ افزاری قوی و به زبان فارسی است و سادگی کاربری نرم افزار از مزیت‏های این آبنمای تخصصی به شمار می‏رود .

برای آبنمای نوشتاری کاربری های متعددی میتوان تعریف نمود . سه حالت کاری مذهبی ( اجرای اذان و ادعیه ) رسانه ای ( تبلیغات و پیام رسانی ) و سرگرمی ( اشکال متنوع و بازی آب و موسیقی ) می‏تواند مورد استفاده قرار گیرد. این آبنما برای فضاهای سرپوشیده تجاری، عمومی و هتلها پیشنهاد می‏گردد.

همچنین مصرف آب آبنمای نوشتاری نیز بسیار کم و برای هر دوره ۲ ماهه کمتر از ۵۰۰ لیتر می‏باشد. در آب نمای حروف ابتدا سیستم به وسیله کامپیوتر و نرم افزار مرتبط به این آبنما شروع به اسکن کردن Text ( متن ) و اشکال هندسی یا خطوط مورد نظر می نماید و هر نازل دقیقا ً یک پیکسل از تصویر مورد نظر را تشکیل می دهد .

استفاده از نازلهای حباب ساز برنجی هم در طول عمر سیستم تاثیر می گذارد و به علت ساخت حباب جلوه زیباتری به آب در حال ریزش می دهد و با تابش نور زیبایی چند برابری به این آبنما می دهد . در این سیستم طبق برنامه ای که توسط کاربر ایجاد گردیده ، به وسیله برش آب با سرعت بسیار بالا(۰٫۲ ثانیه) قادر به ایجاد انواع متون و اشکال هندسی بوده و همانند یک پرینتر شکل مورد نظر را ایجاد می نماید .

در این آبنما تعداد ۱۰۰ نازل در هر متر طول قرار گرفته و رزولوشن بالایی را شکل میدهد . در این پکیج کل ادوات از برند های معتبر اروپایی تهیه شده است و سیستم کنترلر این سیستم توسط مهندسین گروه صنعتی کوشش کار نوین طراحی و تولید گردیده است . سرعت عمل شیر برقی ها در این سیستم کمتر از ۰٫۲ ثانیه می باشد .

neveshtari

۲

۱