آبنمای موزیکال

آبنمای موزیکال :

musical

آبنمای موزیکال

بشر همیشه رابطه خوبی با آبنما و موسیقی داشته است و قاعدتا هر انسانی عاشق یک نوع موزیک یا موسیقی هست . آب همیشه سمبل آرامش بوده است . حال تکنولوژی روز به کمک بشر آمده و از تلفیق این دو آبنمای موزیکال پدید آمده است . این نوع آبنما که از عمر آن چندین سال می گذرد هنوز جزء آبنما های پر طرفدار است . هماهنگی آب و نور و موزیک و حرکت آب با موزیک و هماهنگی آن با نور جلوه بسیار زیبایی را به آبنما میدهد و برای تماشاگران محیط زیبایی را فراهم می کند .

گروه صنعتی کوشش کار نوین در راستای سیاست های این مجموعه ، با در دست داشتن دانش فنی ، فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت  آبنمای موزیکال از سالها قبل آغاز کرده و توانسته است برای اولین بار در ایران نرم افزار تخصصی آبنمای موزیکال را طراحی نما ید . در این سیستم پارامترهای کلیه نازلها اعم از ارتفاع پاشش آب ، قطع و وصل بودن نازل ، رنگ نور پرژکتور مربوطه و حرکت نازل (در نازل های متحرک) بر اساس موسیقی در حال پخش و با سرعت ۰٫۲ ثانیه ، به صورت شبکه از طریق کامپیوتر مرکزی و نرم افزار قابل کنترل میباشند . همچنین در نرم افزار قابلیت کارگردانی رقص فواره ها گنجانده شده که این امر موجب میگردد تا جلوه های متعدد و زیبایی طبق سلیقه کاربر در آبنما خلق گردد . آبنمای موزیکال از مدرن ترین آبنماهای مورد استفاده در دنیا میباشد و تنوع نازل ها و فواره ها همه روزه در حال افزایش است . در بین آبنماها ، آبنمای موزیکال به جهت نوع عملکرد خود از طرفداران بیشتری برخوردار است .

تا امروز به لطف خداوند متعال و یاری مهندسین جوان این شرکت چندین آبنمای موزیکال در سراسر مهین عزیزمان توسط این گروه صنعتی طراحی و اجرا گردیده که همه با موفقیت به بهره برداری رسیده است .