آبنمای تصویری

آبنمای تصویری

آبنمای تصویری نوعی از سینما است که در آن تصویر بر روی صفحه ای متشکل از آب که با عبور از چهار سیستم مختلف دچار تغییر در ساختار مولکولی می گردد نقش می بندد .در این نوع آبنما ، ابعاد تصویر بر حسب فضای استقرار سیستم ، از۲×۲ متر تا ۶۰ ×۴۰ متر در دو حالت فریم دار و بدون فریم و در برخی موارد به صورت پرتابل قابل اجرا می باشد .

این آبنما قابلیت پخش انواع فرمت های تصویری ( Mpg- jpg – txt- Dat- Mp4-Avi و … ) را با شفافیت و رزولیشن بسیار بالا ، دارا می باشد .

در طراحی این نوع آبنما با تکیه بر دانش فنی کاملاً بومی و تلاش متخصصین جوان و مجرب ایرانی ، کیفیت و شفافیت تصویر در قیاس با نمونه های اروپایی تا حد بسیار بالایی افزایش یافته است .قطعات مورد استفاده در آبنمای تصویری از برند های معتبر اروپایی موجود در کشور می باشد .
شایان ذکر است که قابلیت رؤیت تصویر از دو سمت آبنما (تحت سفارش ) را دارا میباشد . همچنین این آبنما دارای سیستم صوتی کاملاً حرفه ای می باشد .

کاربردهای آبنمای تصویری :

آبنمای تصویری دارای TV Cart جهت پخش برنامه های تلویزیونی ( مسابقات ورزشی، سخنرانی های مهم ، سریالها و … ) بوده و همچنین پخش تیزرهای تبلیغاتی و پیام های شهری و همچنین برنامه های مناسبتی در این آبنما امکان پذیر می باشد .

توجیه اقتصادی :

در قیاس با یک تلویزیون شهری ،  شایان ذکر است ناظران تلویزیون های شهری در توقف های کوتاه مدت و همچنین با افکار غیر متمرکز پوشش داده می شوند ولی در این نوع آبنما ناظران با توجه به جذابیت نوع پخش تصاویر و صداهای مربوطه به صورت ریلکس و کاملاً متمرکز به تماشای تیزر های تبلیغاتی می پردازند ، لذا تأثیر گذاری بیشتری را نسبت به سایر تبلیغات تصویری در این سیستم شاهد خواهیم بود .

 

 

آبنمای تصویری